top of page

Worldwide Webinar #313 Forum

Public·58 members

[[LIVE SPORT>>>]^] Finlanda U21 Shqipëria U21 2022 13/10/2023


Albania U21 scores and fixtures - follow Albania U21 livescore, results, fixtures and match details on Livesport.com.


2022European U21 CFinland U21 3 - 0 Azerbaijan U21 03. 2022European U21 CAustria U21 2 - 3 Finland U21 29. 2022European U21 CCroatia U21 2 - 3 Finland U21 1x24 2 4 16 - 14% 40. 0% - 20. 0% - 40. 0%% ⇒ Odds 2. 50 - 5. 00 - 2. 50124 5 16 - 15%44. 4% - 55. 6%% ⇒ Odds 2. 25 - 1. 80Total Goals Under - Over 2. 5: 50% - 50%Goals For Goals Against20% 0 20%30% 1 30%20% 2 40%30% 3 10%0% 4 0%0% 5 6+ 0%Both Teams To Score: 60%Goal difference+2 10% +1 20% -1 30% -2 Regulation Time Goal Average 1. 60 - 1. 40 (3. Euro 2025, zbardhet kalendari i ndeshjeve të Shqipërisë U21 5 shk 2023 — Shqipëria U21 e drejtuar nga Alban Bushi, do ta nisë fushatën e saj në transfertë ndaj Armenisë (8 shtator) Copyright © 2022 SuperSport.al. “Do të mundohemi të bëjmë maksimumin. Kemi lojtarë shumë të mirë, pothuajse 80% e ekipit janë nga sezoni i kaluar dhe kjo na bën që të ndihemi mirë, të përforcohemi me lojtarë akoma të rinj, siç kanë ardhur nga U-19 dhe nga U-20 dhe mendoj që do bëjmë më të mirën”– ka shtuar Bushi. Shorti përcaktoi nëntë grupe, tetë grupe me nga gjashtë ekipe dhe një grup me pesë. Nëntë vendet e para do të kualifikohen direkt, së bashku me vendin e dytë më të mirë. [HD LIVE] Rumania Kosova shiko live 12 shtator 2023 Kuizi fi 11 sht 2023 — 2022 onArmenia U21 vs Albania U21 Live Streams 7 orë më parë —. H2H Finlanda; Franca; Gjermania; Greqia; Hungaria; Islanda; Indi; Irlanda ... [Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt 2022 Albania U21 - Kosovo U21 07. 2022 England - U21 - Albania U21 3:0 Zvicra, Rumania, Finlanda, Mali i Zi dhe Armenia janë kundërshtarët e kuqezinjve të ... 0% - 50. 50 - 10. 00124 5 13 - 19%44. 5: 30% - 70%Goals For Goals Against40% 0%10% 50%30% 20%20% 20%0% Goal Average 1. 30 - 1. 90 (3. 20) Last 30 Games regulation time Customize Statistics Finland U21 Albania U21 At Home At Away All Games 4-3-7 6-2-7 11-5-14 29%-21%-50% 40%-13%-47% 37%-17%-47% +250-+367-+100 +150-+650-+114 +173-+500-+114 Win-Tie-Lost 8-1-5 4-2-8 13-3-14 57%-7%-36% 29%-14%-57% 43%-10%-47% -133-+1300-+180 +250-+600--133 +131-+900-+114 Home vs Away 43%-18%-39% 42%-13%-45% +133-+460-+155 +140-+650-+122 Percentage averages? Highest1X2-141 +300 +375 56% 24% Veikkaus Unibet Betsson 1x2 Betting OddsSelect bookmakers Starting odds: Please register or log in. 09. 2023European U21 CFinland U21 1 - 2 Switzerland U2 07. 2023International Finland U21 2 - 3 Iceland U21 20. 06. 2023International Slovenia U21 1 - 0 Finland U21 15. 2023International Poland U21 1 - 1 Finland U21 28. 03. 2023Antalya CupBulgaria U21 0 - 2 Finland U21 @Turkey 25. 2023International Finland U21 1 - 2pen Macedonia U21 10. 2022European U21 CFinland U21 0 - 2 Norway U21 07. results, fixtures, Finland U21 - Albania U21 live Mar 25, 2022. L. Show more games. Scheduled. EUROPEEuro U21 - Qualification Follow Albania U21 live scores, final results, fixtures and match details! Albania U21, European U21 Championship 13.10.2023 Finland U21 At Home, Albania U21 At Away Live Betting. 1. Half, Finland U21 5 3 - 0, Albania U21. 29.03.2022, European U21 C, Albania U21, 0 - 3, England U21. 00) 12. 2023European U21 CAlbania U21 3 - 2 Romania U21 08. 2023European U21 CArmenia U21 1 - 2 Albania U21 20. 2023International Albania U21 3 - 1 Bulgaria U21 27. 2023International Poland U21 2 - 0 Albania U21 23. 2023International Azerbaijan U21 1 - 2 Albania U21 20. 11. 2022International Montenegro U21 4 - 2 Albania U21 13. 2022European U21 CAlbania U21 1 - 1 Kosovo U21 07. 2022European U21 CEngland U21 3 - 0 Albania U21 29. 2022European U21 CAlbania U21 0 - 3 England U21 25. 2022European U21 CAlbania U21 0 - 1 Czech Republic 1x24 1 5 13 - 19% 40. 0% - 10. Kombëtarja e Shqipërisë U21 njeh kundërshtarët për eleminatoret e Euro 2023 | Albanian PostNë Nion të Zvicrës është hedhur shorti i eleminatoreve për Kampionatin Europian të 2023. Në bazë të shortit, Shqipëria është pjesë e Grupit G, së bashku me Anglinë, Republikën Çeke, Slloveninë, Kosovën dhe Andorrën. Shqipëria ka patur rival Anglinë, Kosovën dhe Andorrën edhe në eleminatoret e Europianit të 2021. Eleminatoret e Euro 2023, do të fillojnë në mars të 2021 dhe do të përfundojnë në qeshor të 2022. Faza e play-off do të luhet në shtator të 2022. Ndërsa faza finale e kompeticionit do të zhvillohet në muajt qeshor-korrik 2023. Tekniku i Shpresave, Alban Bushi, është shprehur rreth shortit: “Shorti është shumë i fortë, si të gjithë shortet në përgjithësi kur bien, por mendoj që kemi një favor këtë herë, sepse njohim mirë tre nga ekipet, Andorrën, Kosovën dhe Anglinë. Dy ekipet e tjera, Çekinë dhe Slloveninë, pak a shumë dihet futbolli i tyre, futboll i fortë, luftë në ajër”. Finland U21 - Albania U21, European U21 Championship 13. 10. 2023: AnnaBet. com13. 2023 European U21 Championship Official Site Wikipedia Finland U21 Albania U21 Win Tie Lost Goals Customize Statistics Odds Terms of Use1x2 Odds Veikkaus -141 - +285 - +320SBOBET -141 - +250 - +235Betsson -143 - +275 - +375 Stats filter (Requires subscription) (Finland U21 -170 - -124 Albania U21 +263 - +402) (Finland U21 -188 - -114 Albania U21 +236 - +464) All Games Finland U21 At Home, Albania U21 At Away Live Betting Finland U21 1x2 odds at least at most Select league Albania U21 1x2 odds at least at most Select league Handicap Statistics Over / Under Before After Statistics Pro: Buy from Web Store Demo Previous Games 12. Total Goals Under-Over 21%-79% 13%-87% 17%-83% 1. 5 goals avg 14%-86% +600--600 7%-93% +367--367 +650--650 +500--500 +1300--1300 +1400--1400 57%-43% 40%-60% 50%-50% 2. 5 goals avg 32%-68% +211--211 29%-71% 20%-80% -133-+133 +150--150 +100-+100 +250--250 +400--400 71%-29% 60%-40% 67%-33% 3. 5 goals avg 57%-43% -133-+133 64%-36% 43%-57% -250-+250 -150-+150 -200-+200 -180-+180 +133--133 -131-+131 Register or log in to see a lot more statistics Most Probable Results - Statistics Pro: Buy from Web Store Against common opponents Statistics Longest streaks Longest streaksWT L Lossless Win To Nil scored 5366 8 Current -4-330 -4 Longest streaksconceded goalOver 2. 5Total Goals*Under 2. 5Total Goals* Statistics Pro: Buy from Web Store*Regulation Time 3355 9 3-6-33 -12 @ European U21 Championship Finland U21Games PlayedWinTieLost All Games3 0 (0%) 3 (100%) @ European U21 Championship Qual. All Games81 33 (41%) 16 (20%) 32 (40%) At Home41 16 (39%) 8 (20%) 17 (41%) At Away40 17 (42%) 15 (38%) Albania U21Games PlayedWinTieLost All Games78 20 (26%) 17 (22%) 41 (53%) At Home39 11 (28%) 10 (26%) 18 (46%) At Away39 9 (23%) 7 (18%) 23 (59%) @ International U21 Friendlies All Games32 8 (25%) 16 (50%) At Home14 4 (29%) 5 (36%) At Away15 3 (20%) 9 (60%) All Games33 10 (30%) 9 (27%) 14 (42%) At Home16 7 (44%) 5 (31%) 4 (25%) At Away10 1 (10%) 2 (20%) 7 (70%) Finland vs Albania National Teams Albania vs Finland National Teams Albania Club Teams Finland Club Teams Statistics ↑ EU | UK | US Odds 1x2 Finland U21xAlbania U21%Veikkaus -141 +285 +32092 SBOBET -141 +250 +23586 -143 +275 +37594 Titan Bet -143 +270 +32091 Suprabets -145 +280 +34092 Dafabet -152 +265 +31089 -154 +300 +35093 avg -145 +275 +321 91Odds Moneyline Finland U21Albania U21Titan Bet -333 +220 -345 +220 HandicapFinland U21 -0. Finland (u21) vs Albania (u21) teams information, statistics Compare Finland (u21) and Albania (u21). Head to Head information (H2H). Matches between teams. Compare form, standings position and many match statistics.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page